УКР / ENG

МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ФІНАНСОВУ
БЕЗПЕКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

Бухгалтерські послуги
Податковий консалтинг
Юридичні послуги в сфері
трудового і господарського права

Про компанію
ІНФОРМ АКТИВ

Більше 15 років ми надаємо послуги для підприємців, підприємств і організацій різних форм власності. Бізнес-кейси включають як малий бізнес, так і компанії зі світового списку Forbes.

Наші фахівці в своїй роботі використовують самі вивірені методи вирішення поставлених завдань.

Принципи нашої роботи засновані на: високому професіоналізмі, прозорості взаємовідносин, конфіденційності, мобільності і результативності.

Ірина Гончаренко

Власник і керівник компанії ІНФОРМ АКТИВ
Податковий консультант
Експерт зі структурування бізнесу
Досвід в бухгалтерській діяльності більше 20 років
Більше 500 задоволених клієнтів і сотні врятованих від штрафів бізнесів
«На власному досвіді знаю проблеми великого бізнесу, оскільки 7 років працювала фінансовим директором всесвітньовідомої іноземної компанії, і малого бізнесу, оскільки сама таким управляю»

Команда професіоналів
з досвідом більше 10 років

Ярослава Драга

Фінансовий директор
компанії

Ірина Дворська

Партнер, адвокат

Ольга Рудюк

Бухгалтер-експерт

Тетяна Мандро

Бухгалтер-експерт
Надаємо консультаційні послуги з оподаткування з метою планування діяльності, зниження ризиків, вирішення поточних проблем. Допоможемо оцінити та попередити податкові ризики, підібравши оптимальну структуру оподаткування.
Компанія ІНФОРМ АКТИВ пропонує послуги бухгалтерського аутсорсингу, тобто Ви передаєте нам повністю або частково функції організації і ведення бухгалтерського і податкового обліку. Бухгалтерський аутсорсинг - це вигідна альтернатива штатному бухгалтеру по вартості і відповідальності за виконану роботу.

Також фахівці ІНФОРМ АКТИВ можуть вести кадровий облік і надавати аутстаффінгового послуги для нерезидентів..

Замовивши послуги в компанії ІНФОРМ АКТИВ, Ви отримаєте не тільки професійного бухгалтера, але і консультанта в області податкового законодавства і юридичну підтримку
Компанія ІНФОРМ АКТИВ реєструє ФОП і ТОВ в Україні, з подальшим наданням комплексу юридичних послуг діючому бізнесу. Ми допоможемо в складанні договорів і контрактів, а також оцінимо правові наслідки ваших дій.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте консультації з питань: зовнішньоекономічного, господарського, податкового, трудового, цивільного та інших галузей права.

Ми пропонуємо комплексне
рішення для Вашого бізнесу:

Податковий
консалтинг

ДЕТАЛЬНІШЕ

Повний спектр
бухгалтерських послуг

ДЕТАЛЬНІШЕ

Юридична
підтримка

ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки наших клієнтів

Залишилися питання або потрібна
допомога наших фахівців?

Ви можете написати нам, використовуючи дану форму:

Відправляйте свої дані, ви підтверджуєте, що прочитали Політику конфіденційності та що ви даєте згоду на обробку нами даних відповідно до Політики конфіденційності (включаючи переклади). Якщо ви в будь-який момент не захочете отримувати від нас інформацію, ви можете надіслати нам електронне повідомлення за адресою: info@informasset.info